Dlaczego warto kupić ten produkt?
  • PRAKTYCZNE – Zestaw 42 owalnych naklejek kredowych na słoiki i butelki wraz z kredą. Każda z naklejek ma wymiar 4,8 x 2,3 cm.
  • SAMOPRZYLEPNE – Naklejki bez problemu przykleimy na słoiku oraz butelce, dzięki samoprzylepnej formule.
  • WIELOKROTNEGO UŻYTKU – Naklejki posiadają z jednej strony specjalną, tablicową powierzchnie, dzięki czemu można po nich pisać kredą lub markerem kredowym i zmazywać.
  • EFEKTOWNE – Dzięki naklejkom w efektowny sposób podpiszemy słoiki, przetwory czy kompoty. Pomogą utrzymać porządek w domowej spiżarni.
  • PRZYDATNE – Na naklejkach napiszesz skład dżemu lub konfitury i oznaczysz ich datę, świetnie sprawdzą się do podpisywania słoiczków z przyprawami, ale również szafek.

Zestaw owalnych naklejek kredowych wraz z kredą. Naklejki świetnie sprawdzą się do podpisywania słoików, butelek, ale również pojemników z przyprawami oraz szafek. Dzięki nim podpisane słoiki, pojemniki prezentują się bardzo elegancko i mogą stanowić element dekoracyjny. Naklejki posiadają tablicową powierzchnię, dzięki czemu można pisać po nich kredą i zmazywać przy użyciu wilgotnej szmatki. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.

Specyfikacja:
Długość: 4,8 cm
Szerokość: 2,3 cm
Waga (g): 40
Kolor dominujący: czarny
Waga Brak danych
Wymiary Brak danych
Ilość elementów

42 el.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.