Zestaw 4 kul do prania w pralce. Z ich pomocą w szybki i łatwy sposób pozbędziemy się zanieczyszczeń, a nasze ubrania pozostaną czyste i zadbane. Wyłapują podczas prania włosy, nitki oraz sierść. Pozwolą zadbać również o pralkę, sprawią, że filtry oraz odpływy pozostaną na dłużej czyste i nie będą się zapychać. Oryginalny produkt czeskiej marki Orion. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.

✅ Kod produktu: 531717

 

✔️ CZYSZCZĄCE – Zestaw 4 sztuk kul czyszczących przeznaczonych do prania w pralce. Idealne do prania wełnianych swetrów, pozwolą pozbyć się kłaczków. Średnica każdej kulki wynosi 5 cm.

✔️ WYTRZYMAŁE – Wykonane z wysokiej jakości tworzywa w kolorze biało-niebieskim. Posiadają specjalną powierzchnię typu rzep. Można stosować w temperaturze do 60°C.

✔️ PRZYDATNE – Dzięki swojej powierzchni skutecznie i łatwo usuwają brud z ubrań. Drobne siateczki delikatnie zbierają włosy, sierść zwierząt domowych, włókna innych ubrań, kurz i kłaczki. Nie niszczy też delikatnych tkanin.

✔️ ŁATWE UŻYTKOWANIE – Bardzo łatwe w użyciu, wystarczy włożyć je do bębna pralki razem z praniem i włączyć normalny cykl prania. Wzmacniają one działanie detergentu. Chronią pralkę i przedłużają jej żywotność, ponieważ brud przykleja się do kulek i nie zatyka odpływu pralki.

✔️ WIELOKROTNEGO UŻYTKU – Nadają się do wielokrotnego użytku. Przed ponownym użyciem wystarczy wyczyścić je mechanicznie – usunąć zanieczyszczenia.

 

✅ Najważniejsze informacje:

  • Materiał: tworzywo
  • Długość: 5 cm
  • Szerokość: 5 cm
  • Wysokość: 5 cm
  • Waga: 68 g
  • Kolor dominujący: wielokolorowy
Kolor

Wielokolorowy

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.