Obraz do malowania po numerach z farbkami płótno pędzel zestaw 10 el. 30×24 cm

  • ZESTAW DO MALOWANIA – Zestaw do malowania po numerach. Zawiera płótno o wymiarach 30 x 24 cm na ramie, zestaw 8 farb akrylowych oraz pędzelek.
  • WYGODNY – Płótno jest starannie rozciągnięte na ramie, dzięki czemu korzystanie z niego jest niezwykle wygodne nawet bez użycia sztalugi, gdyż płótno jest napięte i bez problemu możemy po nim malować. Farby wygodnie się rozprowadza, dzięki czemu praca wygląda estetycznie i schludnie.
  • ŁATWA OBSŁUGA – Z zestawem do malowania po numerach stworzysz obraz własnoręcznie bez doświadczenia. Obraz posiada piękny wzór rybki, dostępne są 3 różne wzory (produkt wysyłamy losowo – nie ma możliwości wyboru). Niezwykle łatwy w obsłudze, posiada liczby na płótnie, które odpowiednio zamalowane stworzą wyjątkowy obraz. Wyposażony w instrukcję dot. użycia odpowiednich kolorów do konkretnej liczby.
  • RELAKSACYJNY – Zestaw do malowania po numerach pozwoli nam zrelaksować się i odnaleźć przyjemność z malowania. Malowanie pozwoli nam skupić uwagę oraz nauczy Nas cierpliwości.
  • UNIWERSALNY – Zestaw świetnie sprawdzi się dla osób początkujących, ale również dla osób, które już wcześniej rozpoczęły swoją przygodę z malarstwem i pragną ją rozwijać i wzbogacać o nowe doświadczenia. Odpowiedni zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Zestaw jest również świetnym pomysłem na prezent dla bliskich osób.

Zestaw do malowania po numerach. W zestawie: 1x płótno z obrazkiem o wymiarach 30 x 24 cm umieszczone na ramie, 1x pędzelek8x farba akrylowa o pojemności 12 ml. Zestaw jest świetnym rozpoczęciem przygody z malarstwem zarówno dzieci jak i dorosłych. Dzięki liczbom umieszczonym na obrazie możemy stworzyć piękny i malowniczy obraz. Malowanie jest wyjątkową formą spędzania wolnego czasu, pozwala nam się skupić oraz zrelaksować. Podczas malowania rozwijamy również zdolności manualne. Farby akrylowe nie są toksyczne, dzięki czemu mogą być używane przez dzieci oraz kobiety w ciąży. Kolory są żywe i idealnie kryjące. Płótno przedstawia rybkę, w ofercie są dostępne łącznie 3 wzory rybek, produkt wysyłamy losowo i nie ma możliwości wyboru konkretnego wzoru. Oryginalny produkt holenderskiej marki Artist. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.

Waga Brak danych
Wymiary Brak danych
Kolor

Wielokolorowy

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

badio - Obraz do malowania z farbkami płótno pędzel zestaw 10 el. 489085-ZF Obraz do malowania z farbkami ...

27,28 

lub
Buy now