• PRZYDATNY – Spryskiwacz o pojemności 480 ml z podwójną regulacją strumienia wody. Wymiar zewnętrzny spryskiwacza to 21 x 9 cm, sama butelka ma wysokość 17 cm i średnicę 7 cm.
  • CIEMNE SZKŁO – Butelka spryskiwacza wykonana ze szkła w kolorze brązowym. Ciemne szkło ogranicza działanie promieni światła pozwalając zachować świeżość oraz pełne właściwości przechowywanych płynów. Posiada ozdobny napis ‘keep growing’. Rozpylacz wykonany z tworzywa w kolorze czarnym.
  • UNIWERSALNY – Spryskiwacz wykorzystamy do przechowywania wody, ale również możemy przechowywać w nim środki czystości oraz chemię gospodarczą.
  • WYGODNY – Spryskiwacz jest wygodny w użytkowaniu, posiada dwie regulacje rozpylania: strumień oraz spray, dodatkowo możemy zamknąć dopływ wody.
  • WIELOFUNKCYJNY – Rozpylacz jest bardzo przydatny w użytku domowym. Możemy wykorzystać go do podlewania kwiatów, rozpylania preparatów do mycia różnych powierzchni. Dzięki niemu możemy zrosić rośliny, wyczyścić (okna, lustra, tapicerkę), schłodzić się w gorące dni lub użyć do rozpylania wody podczas prasowania.

Spryskiwacz z regulacją strumienia wody o uniwersalnym zastosowaniu. Butelka jest szczelna i wygodna w użytkowaniu. Wykonany z brązowego szkła, które pozwoli nam zachować właściwości przechowywanych płynów. Możemy np. przygotować samodzielnie środki czystości i przelać do spryskiwacza, aby wygodnie z nich korzystać. Spryskiwacz posiada wiele zastosowań w domu. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.

Waga Brak danych
Wymiary Brak danych
Kolor

Brązowy

Pojemność

480 ml

Materiał

Szkło

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.