Stojak na kapsułki do kawy o wysokości 30 cm. Pomieści 32 kapsułki marki Nespresso. Wykonany z metalu w kolorze czarnym, dzięki czemu pięknie prezentuje się w kuchni i stanowi jednocześnie element dekoracyjny. Kapsułki w stojaku możemy rozłożyć w dwóch rzędach. Dzięki stojakowi w łatwy sposób mamy dostęp do kapsułek i możemy je w odpowiedni sposób wyeksponować. Pozwoli na łatwy dostęp do kapsułek, obserwując jednocześnie ich ilość. Minimalistyczny wygląd utrzymany w industrialnym stylu będzie pięknie prezentował się w każdym wnętrzu. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.

✅ Kod produktu: 229042

✔️ PRAKTYCZNY – Stojak na kapsułki do kawy o wysokości 30 cm. Pomieści 32 kapsułki marki Nespresso, które możemy umieścić w dwóch rzędach.

✔️ METALOWY – Wykonany z wysokiej jakości metalu w czarnym matowym kolorze. Niezwykle stabilny dzięki podstawie.

✔️ EFEKTOWNY – Utrzymany w industrialnym stylu typu loft. Kapsułki do kawy będą pięknie wyeksponowane, stanowiąc jednocześnie dekorację kuchni. Utrzymany w modnej kolorystyce będzie świetnie prezentował się w każdym wnętrzu.

✔️ PRAKTYCZNY – Z jego pomocą uporządkujemy przechowywanie kapsułek do kawy.

✔️ POMYSŁ NA PREZENT – Stojak będzie świetnym pomysłem na prezent dla osób korzystających z ekspresów do kawy z systemem kapsuł, wykorzystującym kapsułki marki Nespresso.

✅ Najważniejsze informacje:

  • Materiał: metal
  • Długość: 12,5 cm
  • Szerokość: 10 cm
  • Wysokość: 30 cm
  • Waga: 373 g
  • Kolor dominujący: czarny
Kolor

Czarny

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.