Zestaw montażowy do żagla 3 elementy

29,99  26,39 
Wyczyść
Najniższa cena (2022-08-15): 0,00 

Zestaw montażowy do żagla pozwala na szybkie i sprawne zawieszenie żagli przeciwsłonecznych. Zestaw jest uniwersalny i pasuje praktycznie do każdego żagla dostępnego na rynku. Zestaw montażowy do żagla umożliwia zmocowanie go do drzewa, ściany budynku i ogrodzenia. Wyposażony jest w 3 elementy montażowe. Do zamontowania żagla należy zakupić taką ilość zestawów, ile dany żagiel posiada linek.

Przejdź do:

Zestaw montażowy do żagla, hamaka i fotela

Zestaw do montażu pozwala na wygodne i szybkie zamontowanie nie tylko żagla ogrodowego. Dzięki niemu zawiesisz również hamak lub fotel brazylijski. Ma 3 elementy montażowe w postaci: 1x śruba rzymska – 1x śruba oczkowa -1x karabińczyk. Zestaw mocujący zapobiega zdmuchnięciu żagli przeciwsłonecznych przez wiatr i uszkodzeniu przez ulewny deszcz.

 

Trwałe i solidne mocowanie do żagla ogrodowego

Mocowanie do żagla ogrodowego jest wykonane z metalu w kolorze srebrnym. To solidny i trwały materiał, który zapewnia bezpieczeństwo podczas bujania się np. na hamaku lub fotelu. Z jego pomocą stabilnie zamontujesz żagiel ogrodowy. Możesz mieć pewność, że nie zerwie się w trakcie użytkowania. Wytrzymały zestaw sprawi, że żagiel będzie dobrze zamontowany i niełatwo się poluzuje.

 

Zestaw do montażu żagla przeciwsłonecznego najważniejsze cechy:

  • do zamontowania żagla, hamaka, fotela brazylijskiego
  • uniwersalny — pasuje do większości żagli ogrodowych
  • w zestawie 3 elementy
  • solidny i trwały
  • kolor: srebrny
  • materiał: metal
Materiał

Metal

EAN

Opinie

Produkt nie ma jeszcze żadnych opinii. Napisz opinię i pomóż innym w dokonywaniu wyboru.

Wystaw pierwszą ocenę produktu “Zestaw montażowy do żagla 3 elementy”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

wybierz opcję