Sklep

Dostawa i płatność

badio - Dostawa i płatność

Koszty i czas dostawy

Kosz dostawy jest szacowany na podstawie wielkości przesyłki, wartości zamówienia i wybranej formy płatności. Opłata za wysyłkę pobierana jest jednorazowo niezależnie od ilości produktów w zamówieniu.

Standardowe zamówienia

Metoda dostawy Forma płatności Koszt dostawy na terenie Polski Czas dostarczenia przesyłki (dni robocze) Wysyłka tego samego dnia (w dni robocze) – zamów do godziny:
zamówienia do 299 zł zamówienia od 299 zł
badio - Dostawa i płatność płatność online, przelew bankowy 12,99 zł 0 zł 1 -2 dni 16:30
płatność przy odbiorze 14,50 zł 14,50 zł 1 -2 dni 16:30
badio - Dostawa i płatność płatność online, przelew bankowy 4,99 zł 0 zł 1 -2 dni 16:30
płatność przy odbiorze 12,49 zł 12,49 zł 1 -2 dni 16:30
badio - Dostawa i płatność płatność online, przelew bankowy 12,99 zł 0 zł 1 -2 dni 17:30
płatność przy odbiorze 16,99 zł 16,99 zł 1 -2 dni 17:30
badio - Dostawa i płatność

płatność online, przelew bankowy

Chwilowo niedostępny

7,99 zł 0 zł 2 -3 dni 18:00
badio - Dostawa i płatność

płatność online, przelew bankowy

Chwilowo niedostępny

5,00 zł 0 zł 2 -3 dni 18:00
badio - Dostawa i płatność płatność online, przelew bankowy

Chwilowo niedostępny

0 zł 0 zł odbiór następnego dnia roboczego
– po otrzymaniu wiadomości o możliwości odbioru
18:00

Odbiory osobiste

Odbiór zamówienia jest możliwy jednie po otrzymaniu powiadomienia o możliwości odbioru w formie wiadomości mailowej. Zazwyczaj wysłanie powiadomienia zajmuje nam około 2 godzin od momentu złożenia zamówienia (w dni robocze w godzinach pracy sklepu), a jego odbiór następuje maksymalnie w następnym dniu roboczym.

Zapraszamy po odbiór wcześniej opłaconych zamówień do magazynu naszego sklepu internetowego, który znajduje się pod adresem: 

ul. Trakt Brzeski 35, 05-077 Warszawa

Prosimy kierować się bezpośrednio do magazynu załadunkowego (wejście od strony ul. Mazowieckiej 8, obok placówki Poczty Polskiej S.A. – patrz zdjęcie).

Należy zadzwonić dzwonkiem do drzwi (oznaczone na zdjęciu) lub w przypadku otwartego wejścia głównego, skierować się do środka i poinformować pracownika magazynu o chęci odbioru zamówienia. 

Przed odbiorem skontaktuj się z nami pod numerem telefonu: +48 22 230 24 89– udzielimy Ci wszelkich niezbędnych informacji na temat odbioru zamówienia. W przypadku odbioru zamówień wielkogabarytowych (np. mebli, kokonów, huśtawek i innych dużych zamówień), upewnij się, że Twój pojazd jest odpowiedniej wielkości do przetransportowania towaru. W razie potrzeby oferujemy pomoc przy załadunku.

Godziny pracy infolinii i magazynu: 

Pn-pt: 6:00 – 20:00
Sb: 9:00 – 17:00
Nd: 9:00 – 14:00

badio - Dostawa i płatność
badio - Dostawa i płatność
badio - Dostawa i płatność

Zamówienia zawierające maty dekoracyjne na ścianę (zamówienia niestandardowe)

Opłata naliczana jest według cennika standardowego. Maty pakowane są osobno maksymalnie po 10 sztuk na jeden koszt dostawy. Całkowity koszt dostawy zostanie podany w trakcie finalizacji zamówienia. Jeśli w tym samym zamówieniu znajdują się również inne produkty, opłata za dostarczenie zamówienia zostanie naliczona tylko dla mat dekoracyjnych.

Odbiór osobisty – bezpłatnie (przedpłata)

Zamówienia na produkty wielkogabarytowe (meble i inne niestandardowe zamówienia)

Część z produktów z naszej oferty, z uwagi na swoje duże gabaryty, może zostać wysłana jedynie w formie przesyłki paletowej.

Standardowa forma wysyłki dla produktów wielkogabarytowych to DPD Europaleta  – koszt 179,00 PLN za 1 szt. 

Rozładunek zamówienia pozostaje zawsze po stronie zamawiającego. 

Prosimy o wybór odpowiedniej metody dostawy podczas finalizacji zamówienia. Wybór metody standardowej uniemożliwi realizację wysyłki towaru.

Odbiór osobisty – bezpłatnie (przedpłata)

badio - Dostawa i płatność

Metody płatności

W sklepie internetowym Badio.pl masz do wyboru zaufane metody płatności. 

Płać tak, jak Ci wygodnie. 

Płatność z góry

badio - Dostawa i płatność

Szybki przelew online

To najchętniej wybierana metoda płatności przez naszych klientów. Proces dokonywania płatności jest szybki i bardzo prosty. Po zatwierdzeniu zamówienia i wyborze tej metody płatności zostaniesz przekierowany na stronę operatora, gdzie wybierasz z listy bank, w którym masz konto. Nie musisz samodzielnie wypełniać formularza przelewu w bankowości internetowej — wszystkie dane są już uzupełnione. Wystarczy, że potwierdzisz płatność kodem w wiadomości SMS lub w aplikacji bankowej na swoim telefonie. Przelew powinien być zaksięgowany na naszym koncie w ciągu kilku minut.

badio - Dostawa i płatność

BLIK

Jest to bardzo wygodny sposób na dokonanie płatności bez logowania się do bankowości internetowej. Wystarczy, że listy Przelewy24 wybierzesz BLIK jako metodę płatności i wygenerujesz specjalny kod w aplikacji mobilnej banku. Kod należy wpisać we właściwe pole i potwierdzić operację na Twoim telefonie. Pieniądze natychmiast trafiają na nasze konto, a my możemy wysłać Twoje zamówienie.

badio - Dostawa i płatność

Przelew bankowy lub tradycyjny

Wybierając tę metodę płatności, należy przelać całą kwotę płatności bezpośrednio na nasze konto bankowe. Możesz wykonać przelew za pomocą swojej bankowości internetowej lub tradycyjnie — bezpośrednio w placówce banku lub na poczcie.

Numer konta i dane do wpłaty:

Odbiorca: Sklep internetowy BADIO.pl

Adres odbiorcy: ul. Trakt Brzeski 35, 05-077 Warszawa

Numer konta (mBank): 30 1140 2004 0000 3902 8015 2842

Tytuł wpłaty: Imię i nazwisko, numer zamówienia

Dla przelewów z kont zagranicznych:

IBAN: PL 30 1140 2004 0000 3902 8015 2842
SWIFT: BREXPLPWMBK

Płatność odroczona

badio - Dostawa i płatność

PayPo - płatność z odroczonym terminem

Składasz zamówienie i płacisz za nie w ciągu 30 dni lub rozkładasz płatność na 4 raty. Twoje zamówienie jest opłacone przez PayPo. Zapoznaj się ze szczegółami usługi w sekcji PayPo – Kup teraz, zapłać później!

Płatność przy odbiorze

badio - Dostawa i płatność
badio - Dostawa i płatność

Płatność za pobraniem

Wybierając metodę dostawy Kurier DPD za pobraniem bądź Kurier InPost za pobraniem, możesz opłacić swoje zamówienie gotówką (musisz mieć przygotowaną odliczoną kwotę) lub kartą u kuriera. Płatność za pobraniem dotyczy standardowych metod wysyłki. 

W przypadku wyboru Paczkomatów za pobraniem część z nich jest wyposażona w terminale płatności. Jeśli wybierzesz właśnie taki Paczkomat, to odbierając zamówienie, możesz zapłacić za nie kartą lub BLIK-iem. Otrzymasz SMS z kodem do odbioru paczki (lub powiadomienie w aplikacji InPost) po tym, jak paczka zostanie umieszczona w Paczkomacie. Na ekran Paczkomatu należy wpisać numer telefonu oraz kod, po czym wyświetli się stroną z płatnością. Po opłaceniu przesyłki skrytka otwiera się, a Ty możesz się cieszyć swoimi nowymi produktami.

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami!

+48 22 230 24 89

Poniedziałek-piątek: 6:00 - 20:00
Sobota: 9:00 - 17:00
Niedziela: 9:00 - 14:00

Messenger

Uzyskaj szybką odpowiedź na Twoje pytanie.

kontakt@badio.pl

Na wszystkie pytania odpowiemy w ciągu
48 godzin.