badio

Sklep

O nas

badio - O nas

Zamiłowanie do wystroju wnętrz i spędzania czasu w domowym zaciszu​

To główne powody, dla których zdecydowaliśmy się stworzyć Badio.pl. Nasz sklep internetowy to polski, rodzinny biznes, którego budowanie zaczynaliśmy od projektowania i dystrybucji mebli ogrodowych. Bo to właśnie przydomowy ogród jest dla nas miejscem, w którym wpadamy na najlepsze pomysły! 

badio - O nas

Wiemy, jak ważna jest przyjemnie urządzona i uporządkowana przestrzeń do życia​

Dom to dla nas miejsce, w którym nie tylko odpoczywamy po pracy. Jest to również pole do rozwoju naszych zainteresowań i pielęgnacji rodzinnych wartości. Dlatego postanowiliśmy, że to właśnie w takiej formie podzielimy się naszą pasją, wiedzą i doświadczeniami.

O nas - wazon
1
badio - O nas
99,00 

Wysoka jakość w niskiej cenie

Nasze produkty to kolekcja, która skupia w sobie najlepsze marki z całego świata. Mamy świadomość, że domowy budżet często bywa napięty. Z tego powodu poszukujemy tylko sprawdzonych dystrybutorów, którzy oferują wysoką jakość w jak najlepszej cenie.

Nowoczesny design dla każdego​

Jesteśmy na bieżąco z najnowszymi wnętrzarskimi trendami. Nasz asortyment dobieramy z najwyższą starannością — tak, aby szedł z duchem czasu i jednocześnie każdy mógł sobie na niego pozwolić. Wszystko po to, aby zapewnić Ci stały dostęp do tego, co modne i nowoczesne — w jednym miejscu na Badio.pl.

badio - O nas
badio - O nas

Niebanalne rozwiązania​

Kto z nas nie marzył o tym, aby kolacja po przyjściu domu czekała już na stole, dom magicznie się wysprzątał, a śmieci same się wyniosły? No cóż, te kwestie dla wielu z nas muszą pozostać w na razie w sferze fantazji… 

W ofercie sklepu Badio.pl znajdziesz wiele oryginalnych rozwiązań, które ułatwią i usprawnią codzienne czynności. Od gotowania, poprzez sprzątanie, aż po błogi relaks! Chcemy, aby Twoje domowe obowiązki były dla Ciebie nie tylko koniecznością, ale też ciekawym doświadczeniem.

Nasze marki

Wybieramy tylko sprawdzonych producentów, którzy tworzą solidne oraz funkcjonalne rozwiązania dla Twojego domu i ogrodu.

Zainspiruj się!
Sprawdź nasz Instagram!