Kuchnia to serce naszego domu i miejsce, w którym spędzamy sporą część dnia. Wyposażenie kuchni to przede wszystkim miejsce na duże i drobne akcesoria kuchenne.

Odpowiednie wyposażenie kuchni

Obecnie dostępnych jest wiele przedmiotów, które nie tylko wyglądają bardzo nowocześnie, ale ułatwiają nam przygotowanie potraw.

Akcesoria kuchenne mają istotny wpływ na łatwość pracy i przyjemnie spędzony czas na przygotowaniu posiłków. W naszej ofercie znajdziesz m.in.:

 • Płyty grillowe
 • Przybory kuchenne
 • Deski do krojenia
 • Zestaw noży kuchennych
 • Akcesoria do czyszczenia
 • Akcesoria do lodówki
 • Młynki i maszynki

W sklepie Badio znajdziesz wszystko, co najpotrzebniejsze, aby wyposażyć całą swoją kuchnię. Wybierz praktyczne, a zarazem stylowe i nowoczesne wyposażenie kuchni.

Zdrowa i pyszna kuchnia — przyjemne gotowanie i pieczenie 

Zdrowe odżywianie jest niezwykle istotne dla naszego organizmu. Aby przygotowywane w naszej kuchni posiłki były zdrowe i smaczne, ważny jest nie tylko sam produkt. Istotny jest również sposób jego obróbki. Nie musisz inwestować w drogie sprzęty do kuchni, wystarczą odpowiednie garnki, patelnie czy formy do pieczenia.

W naszym sklepie znajdziesz rozwiązania idealnie dopasowane pod siebie, zarówno godne amatora, jak i mistrza kuchni. Doskonale rozumiemy Twoje potrzeby związane z gotowaniem i pieczeniem. Stawiamy na różnorodność produktów, dzięki czemu w jednym miejscu znajdziesz m in.:

 • Patelnie ceramiczne
 • Garnki
 • Brytfanny
 • Formy do pieczenia

Przechowywanie w kuchni

Przechowywanie żywności w kuchni ma duży wpływ na jej wartości odżywcze, a także ich smak i aromat. Z pomocą przyjdą Ci np. pojemniki na żywność. 

Na początek zadbaj o odpowiednie przechowywanie produktów sypkich takich jak, mąka i cukier, makaron i ryż. Warto mieć w swojej kuchni różnego rodzaju naczynia do przechowywania w kuchni.

Pojemniki plastikowe na żywność nadają się doskonale do przechowywania serów, wędlin, a także gotowych dań. Można ich z powodzeniem używać zarówno w lodówce, jak i mikrofalówce. Przyprawy takie jak sól, pieprz czy suszone zioła, należy chronić przed wilgocią oraz niekiedy przed światłem. Dlatego warto przesypywać je z papierowych torebek w pojemniki na przyprawy. 

O świeżość i odpowiednie przechowywanie twojego ulubionego pieczywa zadbają chlebaki. Do przechowywania wody, soków i nalewek wybierz natomiast nasze szklane butelki. Słoiki sprawdzą, się nie tylko na przetwory. Te specjalne nadają się również na lemoniadę, ciastka lub inne drobne składniki. Dzięki ofercie dostępnej w naszym sklepie, bezpiecznie przechowasz żywność w kuchni, nie tracąc jej wartości odżywczych. 

Stylowa kuchnia

W Badio doskonale wiemy, że nawet drobne detale składają się na świetnie zaaranżowane wnętrza. Dlatego w naszej ofercie znajdziesz wiele dodatków do stylowej kuchni oraz niezbędnych przyborów w różnych kolorach. Sprawdź koniecznie nasze nowości i zaaranżuj swoją kuchnię na nowo!