Przydatna golarka do tkanin pozwoli w łatwy i szybki sposób usunąć zmechacenia powstałe na swetrach, płaszczach, kocach. Użycie golarki sprawi, że tkaniny będą wyglądać jak nowe. Produkt odpowiedni jest do wszystkich ubrań. Golarka posiada dużą powierzchnię ostrzy, co ułatwi użytkowanie. Siateczka zbierająca zmechacenia posiada otwory w trzech różnych wielkościach, co ułatwi zbieranie zmechaceń w różnych rozmiarach. Oryginalny produkt czeskiej marki Orion. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.

✅ Kod produktu: 831726

 

✔️ PRAKTYCZNA – Golarka do tkanin w łatwy i szybki sposób usuwa powstałe zmechacenia na odzieży. W zestawie z małą szczoteczką do oczyszczania golarki oraz osłoną na głowicę trymera. Golarka ma wymiary 14 x 6 cm.

✔️ ELEKTRYCZNA – Zasilana 2x baterie AA 1,5V. Baterie nie są dołączone do zestawu.

✔️ SOLIDNA – Ostrze golarki wykonane z najwyższej jakości stali nierdzewnej a obudowa golarki z tworzywa w kolorze szarym i białym.

✔️ POTRÓJNE OSTRZE – Golarka dzięki potrójnemu ostrzu zapewnia maksymalną łagodność dla ubrań.

✔️ POJEMNIK NA ZMECHACENIA – Golarka wyposażona jest w pojemnik, do którego wpadają zebrane zmechacenia. Pojemnik w łatwy i wygodny sposób możemy opróżnić.

 

✅ Najważniejsze informacje:

  • Materiał: tworzywo
  • Długość: 6 cm
  • Szerokość: 6 cm
  • Wysokość: 14 cm
  • Waga: 133 g
  • Kolor dominujący: szary

 

 

Waga Brak danych
Wymiary Brak danych
Kolor

Wielokolorowy

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.